LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Normal
ne: साधारण

en: Media
ne: मिडिया

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Minimal
ne: न्यूनतम
