LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Left side
nl: Linkerkant

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Normal
nl: Normaal

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Middle
nl: Midden

en: Fade
nl: Vervaag

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Light
nl: Licht

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Minimal
nl: Minimaal

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Dark
nl: Donker

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Maximum Width
nl: Maximale breedte

en: Maximum Height
nl: Maximale Hoogte

en: Progress Bar
nl: Voortgangsbalk

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen
