LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: None
nn: Ingen

en: Label
nn: Etikett

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Hidden
nn: Skjult

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Minimal
nn: Minimum
