LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Left side
oc: Costat esquèrra

en: Right side
oc: Costat dreit

en: Media
oc: Mèdia

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Hidden
oc: Amagat

en: Middle
oc: Mitan

en: Installed
oc: Installat

en: Border Color
oc: Color de bordadura

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Uses
oc: Usatges

en: Minimal
oc: Mínima

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
