LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: None
pl: Brak

en: Label
pl: Etykieta

en: Left side
pl: Lewa strona

en: Right side
pl: Prawa strona

en: Normal
pl: Zwykły

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Middle
pl: Środek

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Skin
pl: Skórka

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Shadow
pl: Cień

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Light
pl: Jasny

en: Uses
pl: Używa

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Border Radius
pl: Zaokrąglone rogi

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Dark
pl: Ciemny

en: Mousewheel Navigation
pl: Nawigacja kółkiem myszy

en: Visual & Layout
pl: Wygląd i układ

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
