LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: ID
ps: پېژند

en: Media
ps: رسنۍ

en: Hidden
ps: پټ

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
