LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Installed
ro: Instalat

en: Shadow
ro: Umbră

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Uses
ro: Folosește

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Configure Image Styles
ro: Configurare Stiluri de Imagine
