LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Left side
sk: Ľavá strana

en: Right side
sk: Pravá strana

en: Normal
sk: Normálny

en: Media
sk: Médiá

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Hidden
sk: Skryté

en: Middle
sk: Stredný

en: Installed
sk: Inštalované

en: Gallery Profile
sk: Profil Galérie

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Uses
sk: Používa

en: Minimal
sk: Min.

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Visual & Layout
sk: Vzhľad a rozmiestnenie

en: Configure Image Styles
sk: Konfigurovať štýly obrázkov
