LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Hidden
sl: Skrito

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
