LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Label
sv: Etikett

en: Left side
sv: Vänster sida

en: Right side
sv: Höger sida

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Hidden
sv: Dold

en: Fade
sv: Tona

en: Installed
sv: Installerad

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Skin
sv: Skal

en: Overlay
sv: Lager

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Light
sv: Ljust

en: Uses
sv: Använder

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Dark
sv: Mörkt

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
