LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: Overlay
ta: மேற்பரப்பு

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Minimal
ta: குறைந்தது
