LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Media
th: สื่อ

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Uses
th: ใช้
