LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: None
tr: Hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Media
tr: Medya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Hidden
tr: Gizli

en: Middle
tr: Orta

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Installed
tr: Kurulu

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Uses
tr: Kullanım

en: Minimal
tr: En az

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Configure Image Styles
tr: Resim Stillerini Yapılandır
