LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Media
ug: مېدىيا

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Thumbnail Width
ug: كىچىك كۆرۈنۈش كەڭلىكى

en: Thumbnail Height
ug: كىچىك كۆرۈنۈش ئېگىزلىكى

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران
