LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: None
af: Geen

en: Normal
af: Normaal

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
