LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Normal
ar: طبيعي

en: Media
ar: ميديا

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Hidden
ar: مخفي

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Overlay
ar: الطبقة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Minimal
ar: مختزل

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
