LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Label
bg: Заглавие

en: Media
bg: Медия

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Hidden
bg: Скрит
