LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Left side
eo: Maldekstra flanko

en: Right side
eo: Dekstra flanko

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Hidden
eo: Kaŝita
