LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
