LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Left side
is: Vinstri hlið

en: Right side
is: Hægri hlið

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: Visual & Layout
is: Útlit og umbrot
