LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: None
ka: არცერთი

en: Label
ka: სათაური

en: Media
ka: მედია

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Hidden
ka: დამალული
