LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Left side
mn: Зүүн хэсэг

en: Right side
mn: Баруун хэсэг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
