LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Normal
mr: साधारण
