LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Fullscreen
my: ဖန်သားပြည့်
