LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
