LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Hidden
sr: Сакривено
