LC Lightbox (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Status
ur: حالت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Normal
ur: عمومی

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
