Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: About
ar: حول
