Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Node Path
de: Beitragspfad
