Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
