Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
