Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
