Application/Json Linked data (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Description
tr: Açıklama

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Usage
tr: Kullanım

en: About
tr: Hakkında
