Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: None
lv: Nav

en: Test
lv: Tests

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Users
lv: Lietotāji

en: Add Server
lv: Pievienot serveri

en: Edit Server
lv: Labot serveri

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Query
lv: Vaicājums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
