Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (33 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Groups
jv: Kelompok

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Action
jv: Aksi

en: None
jv: Nihil

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Filter
jv: Saring

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Does not contain
jv: Ora ngandhut

en: Is equal to
jv: Pada karo

en: Is not equal to
jv: Ora padha karo

en: Users
jv: Panganggo

en: Exists
jv: Ana

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Request new password
jv: Njaluk tembung sandhi anyar

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: Session
jv: Sési

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Index
jv: Indek

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
