Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Remove
sq: Hiq

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Filter
sq: Filtri

en: Users
sq: Përdorues

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Request new password
sq: Kërko një fjalëkalim të ri

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: About
sq: Informacione
