Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Filter
ps: چاڼ

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Users
ps: غړي

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Query
ps: پوښتنه

en: Authentication
ps: تصدیق

en: Select
ps: غوره

en: About
ps: په اړه
