Lightweight Directory Access Protocol (8.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Groups
pl: Grupy

en: Type
pl: Typ

en: List
pl: Lista

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: Servers
pl: Serwery

en: Resources
pl: Zasoby

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Help
pl: Pomoc

en: Filter
pl: Filtr

en: Contains
pl: Zawiera

en: Does not contain
pl: Nie zawiera

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Base
pl: Podstawa

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Exists
pl: Istnieje

en: redirect
pl: przekierowanie

en: Edit Server
pl: Edytuj serwer

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Query
pl: Zapytanie

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Sorry, unrecognized username or password.
pl: Niepoprawna nazwa użytkownika lub hasło

en: Select
pl: Wybierz

en: Index
pl: Indeks

en: Server
pl: Serwer

en: contains
pl: zawiera

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: LDAP Authentication
pl: Autentykacja LDAP

en: Authorization
pl: Autoryzacja

en: About
pl: O stronie

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: Email Template
pl: Szablon e-maila

en: exposed
pl: udostępniony

en: begins
pl: zaczyna się od

en: ends
pl: kończy się

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Greater than or equal to
pl: Większy lub równy w stosunku do

en: Less than or equal to
pl: Mniejsze lub równe od

en: Does not start with
pl: Nie zaczyna się od

en: not_begins
pl: nie zaczyna się

en: Does not end with
pl: Nie kończy się na

en: not_ends
pl: nie kończy się

en: Server ID
pl: ID serwera
