Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta3) - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Test
bg: Тест

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Email
bg: Е-поща

en: Filter
bg: Филтър

en: Users
bg: Потребители

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Select
bg: Избери

en: Index
bg: Индекс

en: Additional information
bg: Допълнителна информация
