Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta5) - en to kk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Email address
kk: Email адресі

en: Groups
kk: Группалар

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Test
kk: Тест

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Account
kk: Есеп

en: Additional information
kk: Қосымша мәлімет
