Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-3.0-beta5) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: None
ug: يوق

en: Test
ug: سىناق

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Method
ug: ئۇسۇل

en: Base
ug: ئاساس

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Index
ug: ئىندېكس

en: About
ug: ھەققىدە
