Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (24 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Users
ka: მომხმარებლები
