Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.0-beta2) - en to he translation catalogue (41 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Groups
he: קבוצות

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: None
he: ללא

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Email
he: דוא"ל

en: User settings
he: הגדרות משתמש

en: Filter
he: סינון

en: N/A
he: -ללא-

en: Method
he: שיטה

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Users
he: חברי האתר

en: Add Server
he: הוספת שרת

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Query
he: שאילתה

en: Missing
he: חסר

en: Authentication
he: הזדהות

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: Index
he: אינדקס

en: Server
he: שרת

en: Available
he: זמין

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Account
he: חשבון

en: About
he: אודות

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Authentication name
he: שם אימות

en: LDAP Server
he: שרת LDAP

en: Your e-mail has been updated to match your current account (%mail).
he: כתובת הדוא"ל עודכנה כך שתתאים לחשבון הנוכחי שלך (%mail).
