Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.0-beta3) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Email address
os: Email адрес

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: None
os: Нæйы

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
