Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.10) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Groups
el: Ομάδες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Servers
el: Διακομιστές

en: Login
el: Είσοδος

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: None
el: Κανένα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: User settings
el: Ρυθμίσεις χρήστη

en: Filter
el: Φίλτρο

en: N/A
el: Μ/Δ

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Method
el: Μέθοδος

en: Attributes
el: Χαρακτηριστικά

en: Users
el: Χρήστες

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Query
el: Ερώτημα

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Authentication
el: Πιστοποίηση

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: Index
el: Ευρετήριο

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση

en: Available
el: Διαθέσιμο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Account
el: Λογαριασμός

en: About
el: Περί

en: Report
el: Αναφορά

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
el: Το τρέχον συνθηματικό σας λείπει ή είναι εσφαλμένο· απαιτείται να αλλάξετε το %name.
