Lightweight Directory Access Protocol (LDAP) (8.x-4.4) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
