Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.5) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Email address
am: የኢሜል አድራሻ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: User settings
am: የተጠቃሚ ማቀናበሪያዎች

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Account
am: መለያ
