Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.5) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Groups
bs: Grupe

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Users
bs: Korisnici

en: Query
bs: Upit

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: Account
bs: Korisnički račun
