Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.5) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Groups
eo: Grupoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Users
eo: Uzantoj

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: Index
eo: Indekso

en: Account
eo: Konto
