Lightweight Directory Access Protocol (8.x-4.6) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Filter
br: Sil

en: Index
br: Meneger

en: About
br: Diwar-benn

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
br: Ho ker-tremen a vremañ a vank pe zo direizh; Rekis eo da cheñch : %name.
